O nás

Naše společnost Vám zajistí dovoz, výrobu či pronájem luxusních vozů, které budou přesně odpovídat Vašim představám.

Ať už se chcete projet ve zbrusu novém modelu, zánovním voze s pár kilometry na kontě nebo v autě vyrobeném na klíč, vždy se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup, který je podtržen našimi bohatými zkušenostmi z oblasti automobilového průmyslu. Specializujeme se především na dovoz luxusních a sportovních vozů vyšší třídy jako jsou značky Porsche, Ferrari, Lamborghini, Bentley, Aston Martin, Maserati, Mercedes-Benz, Audi a jiné. Jak s nákupem, tak i s pronájmem nového vozidla se většinou pojí mnoho starostí. S těmi si ale nelamte hlavu. Není třeba každou záležitost vyřizovat zvlášť, vše můžete vyřešit na jendom místě – v KK AUTO Invest.

Za 15 let naší praxe už jsme zmapovali veškerá úskalí, a díky těmto zkušenostem Vám zajistíme to nejeefektivnější řešení.

 S námi máte na výběr z mnoha možností financování a můžete se spolehnout na naši pomoc se sjednáním veškerých záležitostí – od výhodného pojištění, které je nejlevnějším na trhu, přes registrační značky až po odtahovou službu, která auto přiveze až k vám. Všechna vozidla si můžete pronajmout dlouhodobě i krátkodobě. Pokud se rozhodnete pro některý z našich vozů, s radostí Vám sjednáme operativní leasing nebo úvěr, u kterého nemusíte mít obavy z toho, že na úrocích přaplatíte astronomické částky. Co se týče aut na klíč, můžeme Vám zaručit že to, které si u nás objednáte, bude po interní a externí stránce zcela odpovídat Vašim představám, jelikož máme přístup do skladových zásob po cele Evropské unii. Naše služby však sahají mnohem dál. V případě zájmu Vám prodloužíme záruku zakoupeného vozu a setkáte-li se s jakoukoli poruchou, můžete se na nás obrátit také se servisem. Důkazem naší spolehlivosti a kvality je spokojená a vracející se klientela, do které patří i přední čeští sportovci. Chcete se nos na něco zeptat nebo rovnou zadat poptávku? Využijte kontaktní formulář na webu nebo se zastavte na naši pobočku v příjemném zázemí v centru Prahy, kde probereme veškeré podrobnosti.

Následujte nás
0

Let naši praxe

0
Spokojených zákazníků
0
Prodaných aut
0
Prodejny v praze
Copyright © 2022 All rights reserved KK AUTO Invest | Developed by Internet24.cz